Нижчедубечанська середня загальноосвітня школа I-III ступенів

Історія та сьогодення

В селі Нижча Дубечня школа була заснована багато років тому. Перші приміщення школи розташовувались у двох колишніх церковних будинках. З розширенням села і народженням нових його жителів стара будівля школи стала затісною для такої кількості учнів. На початку 80-х років було прийняте рішення про будівництво нової, більш просторої школи. Будівництво розпочалося у 1985 році під керівництвом директора школи Плетньова Михайла Михайловича. Вже у наступному навчальному 1986-1987 році в нову школу прийшли вчитися діти. Тоді школа ще була 8-річною, а статусу середньої набула у 1993 році.

Зараз директором школи є Прокопенко Ольга Іванівна.

Літом 2012 року була проведена модернізація - замість плаского даху зробили нову металочерепичну покрівлю, всі старі дерев'яні рами вікон замінили на сучасні металопластикові. Змінився і центральний вхід - над ним з'явився навіс та були встановлені нові двері. Школа причепурилася, стала виглядати більш сучасною.

У нашій школі навчання ведеться державною мовою. На сьогодні кількість учнів становить 131 особу.
Усі учні 1-4 класів та потерпілі від Чорнобильської катастрофи учні 5-11 класів забезпечені дворазовим гарячим харчуванням. При школі є їдальня, в якій щоденно в навчальні дні готовлять перші, другі, треті страви та випічку, кожного дня свіжу та запашну.
В школі обладнано комп'ютерний клас, є бібліотека, великий спортивний зал, регулярно проводяться медичні обстеження. Учням створені всі необхідні умови для забезпечення якісної середньої освіти.

Учні в школі ведуть цікаве життя. До кожного свята готують вистави, беруть участь у шкільних художніх виставках, відвідують гуртки, беруть участь у конкурсах та олімпіадах як шкільного, районного, так і міжнародного рівнів, та здобувають на них призові місця.

Створено в "Deep Vision"